Better IT

Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska

Rekrutacja informatyka

Rekrutacja informatyka

Potrzebujesz zatrudnić informatyka, który zwiększy wydajność i bezpieczeństwo Twojej firmy, a nie wiesz, jak wybrać odpowiedniego kandydata? My outsourcing IT znamy od podszewki, dlatego pomożemy Ci dostosować wymogi stanowiska do infrastruktury firmy, zweryfikujemy kompetencje kandydata i przygotujemy zakres obowiązków do umowy. Wiemy, że opieka informatyczna firm ma ogromne znaczenia dla ich sukcesu.


Skorzystaj z naszej usługi!

 

Czy wiesz kogo właściwie szukasz?

Administrator aplikacji

Jego głównym zadaniem jest ciągła weryfikacja i poprawa skuteczności aplikacji działających w firmie. Dużą wagę przykłada do oceny i rozwoju procesów biznesowych, tworzenia specyfikacji oraz integracji pomiędzy systemami IT. Nie jest dobry w szczelnym zabezpieczeniu infrastruktury IT.

Administrator serwerów i sieci

Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie i monitorowanie Twojej infrastruktury IT. Dużą wagę przykłada do pewnej i bezpiecznej konfiguracji serwerów oraz sieci, zapewnia nieprzerwane działanie systemów informatycznych. Nie jest dobry w komunikacji międzyludzkiej oraz wsparciu pracowników.

Dyrektor
ds. IT

Jego głównym zadaniem jest nadzór nad wszystkimi elementami związanymi z IT w firmie. Dużą wagę przykłada do rentowności wszystkich inwestycji informatycznych, dba o ciągłość pracy infrastruktury oraz odpowiada za jej skuteczne i bezpieczne funkcjonowanie. Nie jest dobry w wykonywaniu technicznych rzeczy samodzielnie.

Inżynier wsparcia technicznego

Jego głównym zadaniem jest pomoc i wsparcie pracowników w ich codziennych problemach i wyzwaniach informatycznych, zawsze ma kilka sposobów na wytłumaczenie jednej rzeczy. Dużą wagę przykłada do umiejętności komunikacji z pracownikami, obsługi komputerów i zainstalowanych na nich aplikacji. Nie jest dobry w utrzymywaniu ciągłości działania systemów IT.

Jak pomagamy w rekrutacji informatyka?

1

Przygotujesz ogłoszenie o pracę, odpowiadające realnym potrzebom Twojej firmy.

2

Poznasz rzeczywisty potencjał kandydata, dzięki weryfikacji jego umiejętności przez wieloletnich praktyków.

3

Sporządzisz umowę o pracę, zawierającą właściwy zakres obowiązków.

4

Zmniejszysz koszty zatrudnienia, minimalizując fluktuację, dzięki idealnemu dopasowaniu kompetencji informatyka do infrastruktury i potrzeb firmy.

NIE WIESZ JAK POPROWADZIĆ
PROCES REKRUTACJI INFORMATYKA?
Porozmawiamy o tym jak możemy Ci pomóc