Better IT

Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska

O nas

Poznaj nasz zespół

W BetterIT dbamy, aby wszyscy pracownicy wyznawali wspólne wartości i mieli ten sam cel. Wiemy, że ludzie tworzą firmę, a nie mury samego budynku. Wieloletnia pasja i zainteresowanie informatyką pozwoliła nam obrać obecny kierunek, jakim jest doradztwo komputerowe oraz opieka informatyczna na wielu płaszczyznach w tym outsourcing IT. Sukcesywnie się szkolimy. Zawsze dążymy do perfekcji. Dla Was.

Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii i pomagania innym. Wierzymy, że obsługa IT firm oraz inne nasze usługi pozwalają Klientom pracować efektywniej z dowolnego miejsca na świecie. Robimy wszystko, by nasza praca była nie tylko zgodna ze standardami informatycznymi i dobrymi praktykami IT. Chcemy też, by zapewniała bezpieczeństwo, wspierające rozwój Twojej firmy.

 

Poznaj nas bliżej

Bartłomiej Hesselfalk

Menadżer ds. Rozwoju biznesu

Posiada znaczące kompetencje w dziedzinie komunikacji oraz wykazuje się doskonałą umiejętnością dostosowywania rozwiązań do bieżących problemów i wyzwań Klientów. Na co dzień zdobywa wiedzę z obszaru ekonomii i psychologii, co pozwala mu lepiej rozumieć Klientów. Po godzinach pracy jest zapalonym fanem sportu i miłośnikiem dobrych restauracji.

Piotr Latos

Doradca ds. IT

Ma ogromną wiedzę z zakresu IT i jest na bieżąco z nowymi technologiami. Jego analityczny umysł sprawnie dobiera rozwiązania do przeróżnych problemów. Prywatnie jest wielkim fanem narciarstwa i motoryzacji.

Krzysztof Pomorski

Administrator systemów informatycznych

Skutecznie potrafi zmotywować zespół do działania. Nieustannie poszerza swoje kompetencje, a systemy i sieci nie mają przed nim tajemnic. Uwielbia analizować i rozkładać wszystko na czynniki pierwsze, by poznać filozofię działania. Jest fanem nowych technologii, sportu i odkryć naukowych.

Bartosz Cwynar

Inżynier wsparcia technicznego

Chętnie pomaga w przypadku problemów z działaniem systemu lub aplikacji pakietu Microsoft 365. Zdobywanie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań związanych z oprogramowaniem biurowym i systemami operacyjnymi daje mu radość i satysfakcję. Na co dzień skrupulatny i opanowany wielbiciel siatkówki oraz gry na saksofonie.

Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii i pomagania innym. Wierzymy, że nasze usługi pozwalają Klientom pracować efektywniej z dowolnego miejsca na świecie. Robimy wszystko, by nasza praca była nie tylko zgodna ze standardami informatycznymi i dobrymi praktykami IT. Chcemy też, by zapewniała bezpieczeństwo, wspierające rozwój Twojej firmy.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania, umożliwiające Twoim pracownikom wykonywanie obowiązków z dowolnego miejsca i urządzenia. Dbamy o bezpieczeństwo informatyczne Twojej firmy. Pracujemy z mikro, małymi i średnimi firmami, zapewaniając ciągłe i wydajne funkcjonowanie sieci informatycznej.