Better IT

Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska

E-mail booster

E-mail booster

Twoje e-maile wpadają do spamu? A może zauważyłeś spadającą efektywność Twoich kampanii e-mailowych? Jeśli te problemy dotyczą Ciebie, poznaj szczegóły naszej nowej usługi e-mail booster!

Co zyskasz dzięki e-mail booster?

1

Zwiększysz efektywność swoich kampanii zimnych e-maili, ofert i newsletterów poprzez poprawę parametrów serwera pocztowego.

2

Dowiesz się, jak kodować grafiki i listy unsubscribe tak, by zminimalizować ryzyko wpadnięcia do spamu.

3

Pokażemy Ci dobre praktyki tego, jak nie trafiać na czarne listy spam (RBL).

4

Powiemy Ci co zrobić, żeby Twoje e-maile nie trafiały do zakładki „Oferta” lub „Newsletter”.

Jak wygląda usługa e-mail booster?

Usługa składa się z czterech kroków

W pierwszym kroku wysyłasz do nas e-mail do bezpłatnej analizy, którą przygotuje nasz Administrator Systemów.
Drugi krok to opracowanie i przedstawienie wniosków dotyczących serwera pocztowego.
W trzecim kroku poprawimy parametry Twojej skrzynki zgodnie z opracowanymi wnioskami. Co ważne, dzięki temu, że analiza wykonywana jest przez Administratora, dostaniesz usługę dokładnie dostosowaną do Twoich kampanii!
Czwarty krok to spotkanie, podczas którego nauczymy Cię dobrych praktyk tego, jak trafiać do skrzynki głównej adresatów. Całe spotkanie możemy dla Ciebie nagrać lub podsumować w formie PDF.

Jak robimy bezpłatną analizę?

Analizę przeprowadzamy na podstawie wiadomości, którą wyślesz do nas w taki sam sposób, jak wysyłasz ją do klientów. Dzięki temu nasz Administrator Systemów będzie mógł przeanalizować kod wiadomości oraz sprawdzić, u których dokładnie dostawców poczty Twoje e-maile wpadają do spamu. W następnym kroku otrzymasz od nas wyniki analizy wraz z informacją, co wpływa na to, że Twoje e-maile wpadają do spamu oraz jak szybko możemy dla Ciebie poprawić wskazane elementy.

 

Czym nasza usługa różni się od podobnych?

1

Bezpłatną analizę przeprowadza informatyk, a nie narzędzie, dzięki czemu dostaniesz szczegółowe wskazówki, dopasowane do każdej z Twoich kampanii.

2

Dzięki ręcznej analizie przygotujemy Ci skrzynki dopasowane do każdego typu Twoich kampanii, przez co zmaksymalizujesz wpadanie e-maili do skrzynki głównej odbiorców.

3

Wszystkie ważne dla Ciebie informacje, które powinieneś wykorzystać przy wysyłce swoich kampanii (np. poprawne kodowanie grafik) prześlemy Ci w formie wideo lub pdf.

4

Po skończonych pracach otrzymasz 2h wsparcia Administratora, do którego będziesz mógł zadzwonić, gdy tylko będziesz chciał zadać dodatkowe pytania lub coś zmienić.

CHCESZ PRZEANALIZOWAĆ
SWOJĄ SKRZYNĘ E-MAIL?
W czasie 5 minutowej rozmowy powiemy Ci w jaki sposób wysłać do nas e-mail do analizy.