Better IT

Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska

Wdrożenia Microsoft 365

Wdrożenia Microsoft 365

Chcesz wdrożyć usługi Microsoft 365 w Twojej firmie? Zależy Ci na tym, żeby Twoi pracownicy mogli współpracować na żywo oraz łatwo udostępniać pliki między sobą nawet poza firmą? A może masz problem z zarządzaniem czasem dostępności urządzeń lub pracowników? Jeśli odpowiedziałeś tak, to być może będziemy mogli Ci pomóc.

Jak możemy Ci pomóc?

1

Wdrożymy narzędzia do komunikacji oraz pracy grupowej takie jak Teams, Sharepoint, One Drive i Outlook.

2

Umożliwimy dostęp do danych z dowolnych urządzeń i miejsc na świecie, poprzez Sharepoint i OneDrive.

3

Stworzymy kalendarze użytkownikom oraz urządzeniom, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła swobodnie zarządzać czasem pracowników oraz sprzętu.

4

Pomożemy w przeniesieniu Twoich danych oraz plików z aktualnych lokalizacji do aplikacji Microsoft.

Do czego możesz wykorzystać poszczególne aplikacje:

Excel

Szybko stworzysz arkusze kalkulacyjne i wykonasz obliczenia za pomocą nowoczesnych formuł. Schematy i wykresy ułatwią Ci przejrzyste przedstawienie danych liczbowych.

PowerPoint

Łatwo zaprojektujesz atrakcyjną prezentację z użyciem animacji oraz obiektów 3D. Do dyspozycji masz bogatą bibliotekę zawartości. Aplikacja pozwala na naturalną interakcję. Umożliwia tworzenie odręcznych kształtów czy pisanie po slajdzie.
SharePoint

SharePoint

Umożliwi Ci tworzenie witryn komunikacyjnych lub zespołowych oraz ułatwi współpracę pomiędzy pracownikami i zespołami. Zapewnia grupom dostęp do tych samych informacji np. dostęp do utworzonych prezentacji czy wspólnego kalendarza.

PowerAutomate

Skutecznie zautomatyzujesz swój biznes! Jeśli wysyłasz co tydzień powtarzalne maile lub przypomnienia, wiedz, że czynność ta może wykonywać się sama.

Exchange

Wydajność Twojej pracy znacząco wzrośnie dzięki Exchange! To inteligentna i spersonalizowana skrzynka odbiorcza nadająca priorytety kluczowym wiadomościom. Zarządzanie pocztą elektroniczną będzie łatwe i przyjemne.

Yammer

Zwiększysz zaangażowanie w firmie oraz zbudujesz relacje pomiędzy zespołami i pracownikami. Aplikacja umożliwia stworzenie firmowej społeczności. Pracownicy mogą udostępniać treści oraz publikować wpisy, podobnie jak na Facebooku.

Sway

Łatwo zaprojektujesz atrakcyjną prezentację z użyciem animacji oraz obiektów 3D. Do dyspozycji masz bogatą bibliotekę zawartości. Aplikacja pozwala na naturalną interakcję. Umożliwia tworzenie odręcznych kształtów czy pisanie po slajdzie.

OneNote

Możesz robić notatki na dowolnym urządzeniu, a następnie pobierać te zapiski z każdego innego urządzenia. To podstawowa aplikacja chmurowa zwiększająca produktywność.

Word

Aplikacja wyznacza standardy dla edytorów tekstu i jest dostępna z platformą Microsoft 365. Jeśli użytkownicy w Twoim przedsiębiorstwie tworzą dokumenty to jest to narzędzie, z którego będą często korzystać.
outlook

Outlook

To bezpieczna poczta e-mail i kalendarz, w którym możesz planować i śledzić spotkania. Dzięki tej aplikacji sprawnie wyznaczysz obowiązki dla pracowników, zaplanujesz konferencję czy uporządkujesz ważne sprawy i terminy.

OneDrive

Dostajesz ogromny dysk w chmurze o pojemności do 1 TB! Dzięki temu Twoje pliki będą dostępne z każdego miejsca i urządzenia. Będziesz je mógł udostępniać lub przechowywać tylko dla siebie.

Teams

Zaspokoisz potrzeby komunikacyjne pracowników. Teams umożliwia rozmowy na czacie, nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz prowadzenie wideokonferencji. Dzięki tej aplikacji współpraca zespołowa stanie się dużo łatwiejsza!

Defender

Chcesz wiedzieć co dzieje się z Twoimi danymi i kto ma do nich dostęp? Dzięki tej aplikacji się tego dowiesz! Z Defender wzmocnisz bezpieczeństwo, zapobiegniesz atakom i zidentyfikujesz wszelkie naruszenia.

Jak przebiega proces wdrożenia?

KROK 1

Ustalamy z osobą zarządzającą, w jaki sposób mają być skonfigurowane zasoby i dostępy do plików oraz jakie zespoły odpowiadają strukturze organizacji.

KROK 2

Konfigurujemy panel administracyjny.

KROK 3

Tworzymy konta dla Twoich pracowników.

KROK 4

Pomagamy użytkownikom w pierwszym logowaniu i podłączamy im konkretne zasoby.

KROK 5

Wspieramy w przeniesieniu danych z aktualnych lokalizacji do środowiska Microsoft.

KROK 6

Usuwamy tymczasowe konta i finalizujemy wdrożenie.

Po wdrożeniu przygotowujemy szczegółową dokumentację, która umożliwi Ci łatwe zarządzanie nowym środowiskiem.

Wdrożenie Microsoft 365 – jakie są koszty?
Koszty wdrożenia Microsoft 365 są tak skalkulowane, by były rentowne nawet dla małych przedsiębiorstw. Wśród naszych Klientów znajdują się małe, średnie i duże firmy, które dzięki aplikacjom Microsoft zwiększają wydajność pracy swoich zespołów.

Koszty wdrożenia kalkulowane są w oparciu m.in o ilość pracowników biurowych w firmie, ilość i rodzaj potrzebnych licencji oraz zakres wdrożenia.
 

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

1

Wdrożymy aplikacje Microsoft nie tylko na komputerach, ale też na smartphone i tabletach oraz zadbamy o odpowiednie ustawienie kalendarzy.

2

Zintegrujemy aplikację Microsoft z aplikacjami i systemami z których korzystasz w firmie.

3

Zadbamy o stabilne działanie aplikacje oraz Twoje finanse. Jeśli aplikacje Microsoft nie będą miały dostępności na poziomie 99.99% czyli w skali roku 55 min, to zadbamy o to by Microsoft zwrócił Ci pieniądze za licencje.

4

Zabezpieczymy Twoje pliki poprzez wdrożenie odpowiedniego systemu backup oraz dostosujemy go pod wymagania RODO.

Zastanawiasz się nad wdrożeniem?

W czasie, której nasz konsultant poszuka odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci w zaplanowaniu wdrożenia.