Better IT

Al. Tadeusza Rejtana 53A / 113, 35-326 Rzeszów, Polska

Co to jest mobilna poczta? Czy masz najlepszą?

Mobilna poczta jest w XXI wieku wręcz niezbędna. W dobie technologii, urządzeń przenośnych oraz szybkiej transmisji danych, bezproblemowe odczytywanie i odpisywanie na wiadomości e-mail to już podstawa! Dziś każdy pragnie mieć natychmiastowy dostęp do informacji i popularnych komunikatorów. Błyskawiczne dojście do wiadomości liczy się również w biznesie. Poczta e-mail to wciąż najpopularniejszy sposób komunikacji między pracownikami, dlatego ważne, aby była mobilna i dostosowana do dzisiejszych czasów.

Co to znaczy, że poczta jest mobilna?

Mobilna poczta to nic innego jak usługa poczty e-mail dostępna na urządzeniach przenośnych (smartfony, tablety, notebooki itd.). Taki typ poczty umożliwia pisanie i odczytywanie wiadomości z urządzeń mobilnych. Chcąc odpisać na jakiegoś e-maila, nie musisz biec do komputera, możesz to zrobić już z poziomu telefonu. To usługa pocztowa powinna dostosować się do użytkownika, a nie odwrotnie.

Dla kogo jest mobilna skrzynka pocztowa?
Praktycznie dla każdego, jednak najbardziej jej zalety doceniają osoby będące w ruchu, które często podróżują lub przemieszczają się w interesach. Odczytywanie wiadomości z każdego miejsca i urządzenia jest dla nich bardzo istotne.

Jaką mobilną pocztę należy wybrać?
Przede wszystkim taką, która jest bezawaryjna i posiada dobre zabezpieczenia oraz porządne filtry antyspamowe blokujące niebezpieczne e-maile wysyłane przez cyberprzestępców. Dobra poczta elektroniczna powinna również odcinać użytkowników od niechcianych reklam. Jako pierwsza nasuwa się oczywiście Exchange Online.

Poczta Exchange Online działa w technologii Push. Oznacza to, że użytkownik ma dostęp do swojej skrzynki e-mail z każdego urządzenia i w tym samym czasie, bez potrzeby odświeżania. Jak dobrze wiadomo mobilność poczty to niezbędna zaleta w dzisiejszym świecie.

Skrzynka e-mail bez reklam i spamu

Czy to w ogóle możliwe, żeby do skrzynki e-mail nie przedzierał się spam i oferty reklamowe? Tak! Wystarczy, że zainwestujesz w bezpieczną i niezawodną pocztę Exchange Online. Niemal od razu zauważysz, jak bardzo różni się od innych skrzynek pocztowych. Tylko pomyśl, ile czasu trzeba poświęcić, aby pozbyć się spamu i denerwujących reklam? Korzystanie z poczty oraz logowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy w panelu logowania wpisać login i hasło (powinno być odpowiednio skomplikowane) oraz kliknąć przycisk Zaloguj.

Jeśli chcesz w swojej firmie wdrożyć bezpieczną pocztę elektroniczną bez reklam i spamu, zapraszamy do kontaktu!